Ankieta
Kategoria: Aktualności
Data dodania: 2026-01-30
Szanowni Państwo,
Poniżej udostępniamy ankietę Pani Natalii, która jest studentką V roku farmacji.
Wyniki posłużą do przygotowania pracy magisterskiej dot. roli farmaceuty w nadzorze nad bezpieczeńtwem farmakoterapii otyłości.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9oOVuOGdOM_2phAIy6SVd420qt1oVAAg9aFq0khqL2mPP4g/viewform
Zobacz również:
2026-06-02 05:37:59
Praktyczny Warsztat Wakcynologii Aptecznej
Szanowni Państwo,
zapraszamy Państwa do udziału w Praktycznym Warsztacie Wakcynologii Aptecznej, który odbędzie się 16 czerwca 2026 r. w Hotelu My Story Al. Z...
2026-06-01 07:32:46
Biuro nieczynne 05.06.2026r.
Szanowni Państwo,uprzejmie informujemy, że w dniu 5 czerwca 2026 r. (piątek) biuro Gdańskiej OkręgowejIzby Aptekarskiej będzie nieczynne.
2026-05-29 12:34:47
Oświadczenie Naczelnej Izby Aptekarskiej w sprawie ustawy “Lek pod drzwi"
Szanowni Państwo,
Poniżej przekazujemy oświadczenie Naczelnej Izby Aptekarskiej ws. projektu ustawy “Lek pod drzwi"
W związku z informacjami pojawiającymi się...