Stanowisko w sprawie warunków wprowadzenia i stosowania nowego systemu kontroli autentyczności produktów leczniczych stosowanych u ludzi

Apel w sprawie bezzwłocznego podjęcia dalszych prac nad projektem ustawy o zawodzie farmaceuty.

  • Szanowni Państwo,
  • Aptekarze.online to pierwsza w Polsce internetowa giełda dyżurów w aptekach.
  • Inspiracją do powstania portalu jest szeroko stosowany system pracy w wielu krajach europejskich, gdzie popularne są dyżury na godziny w różnych aptekach.
  • Ułatwia to znalezienie pracownika podczas świąt i urlopów oraz wypełnienie luk w grafikach samych farmaceutów.
  • Od teraz, farmaceuci i właściciele aptek, będą mogli za pomocą jednego prostego narzędzia - serwisu Aptekarze.online, ogłaszać swoje dyspozycje wolnych godzin do zagospodarowania i szybko nawiązać współpracę.

 

Artykuł

Szanowni Państwo,
 
Z dniem dzisiejszym uruchomiony został apel o podpisywanie petycji do Ministra Zdrowia w sprawie Ustawy o Zawodzie Farmaceuty.
Podpis będą zbierane do 17 lutego. Jest to akcja oddolna farmaceutów, przygotowana przez redakcje serwisów branżowych skupionych w Grupie Farmacja.net. Niemniej chcielibyśmy, aby projekt ten wzniósł się ponad wszelkie podziały, spory i interesy.
 
 
 

 

Link do komunikatu

Szanowni Państwo,

Poniżej uprzejmie przekazujemy link do ankiety dotyczącej wiedzy pracowników służby zdrowia na temat antybiotyków i antybiotykoodporności. 

Link do ankiety